Без п'яти хвилин сенсація. Литва вирвала перемогу у Тунісу

0
7
Без п яти хвилин сенсація. Литва вирвала перемогу у Тунісу
Литва однією ногою в 1/4 фіналу

У другому матчі дня на Олімпійському баскетбольному турнірі ледь не сталася несподіванка - збірна Тунісу була за крок від перемоги над литовцями.

Олімпійський турнір. Лондон-2012. Чоловіки. Груповий етап

Група А

Туніс - Литва 63:76 (18:7, 17:22, 19:21, 9:26)

Т: Лагнеж (3), Ель-Мабрук (6 +3 перехоплення), Хадідан (2), Бен Ромдан (12 +6 підбирань +5 втрат), Мейра (16 +12 підборів +5 втрат) - старт; Шліманн - 3 , Кніоуа - 2, Гайаза - 0, Ржиг - 17 +5 підборів.

Л: Кальнетіс (5 +9 передач +4 підбори), Каукенас (10), Клейза (4 +6 підбирань +3 передачі), Ясайтіс (10), Валанчюнас (0 +6 підборів) - старт; Масюліс - 2, Почюс - 0, Сейбутіс - 10, Сонгайла - 13, Каваляускас - 6 +5 підборів, Ясікявічус - 13 +5 передач, Янкунас - 3 +4 підбори.

Збірна Тунісу їхала на Олімпіаду в статусі чи не найслабшої команди турніру, однак по ходу змагань довела, що прибула до Лондона не відбувати номер, а битися.

Туніс показав себе сильною командою, проте їм просто не вистачило досвіду, а часом - і везіння.

Так було і в матчі з Литвою. Три чверті Туніс вів у рахунку і мав солідний гандикап, однак сили залишили африканців у четвертій десятихвилинці. більш досвідчена Литва дотиснула суперника і здобула перемогу, наблизившись до 1/4 фіналу. Однак литовцям ще потрібна перемога Франції над Нігерією.

Раніше сьогодні в Лондоні вже був зіграний один матч - збірна Росії поступилася Австралії.

Також сьогодні відбудуться ще 4 гри, за підсумками яких визначиться чвертьфінальна сітка Олімпійського баскетбольного турніру. У групі А о 16:30 битимуться Франція і Нігерія, а о 23:15 почнеться супербитви (як би нам хотілося, щоб було саме так) - США vs Аргентина.  У групі В о 18:45 розпочнеться матч між господинями минулої і нинішньої Олімпіад - Великобританією і Китаєм, а о 22:00 на нас чекає ще один цікавий поєдинок - Іспанія - Бразилія.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні