6 серпня 2012, 17:06
0
8
Франція дивиться в плей-оф

У матчі між збірними Франції та Нігерії п'ятого туру групового етапу Олімпійського баскетбольного турніру глядачі побачили боротьбу і багато гарних моментів, проте особливого турнірного значення гра не мала.

Олімпійський турнір. Лондон-2012. Чоловіки. Груповий етап

Група А

Франція - Нігерія - 79:73 (23:10, 18:20, 15:24, 23:19)

Першу чверть упевнено взяли європейці, у другій десятихвилинці ситуація вирівнялася, але після великої перерви Нігерія вирішила спробувати щастя і  намагалася створити сенсацію.

Нігерія скоротила різницю до мінімуму - 46:44, а через деякий час навіть зрівняла рахунок і досить довго в четвертій чверті утримувала паритет, балансуючи на грані чвертьфіналу.

Однак більш досвідчена команда Франції опанувала себе. Сказати спасибі потрібно Ніколя Батуму і Кевіну Серафіну, які взяли на себе тягар лідерства у вирішальні моменти.

Отже, Франція перемагає Нігерію і виходить в 1/4 фіналу. А от з якого місця, третього або другого, вирішиться у поєдинку збірних США та Аргентини.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні