7 серпня 2012, 14:29
0
13
Браунлі здобуває золото Лондона-2012

У вівторок, 7 серпня, на Олімпіаді в Лондоні пройшли змагання серед чоловіків з тріатлону.

Британець Алістер Браунлі виграв золоту медаль, його молодший брат Джонатан Браунлі завоював бронзу в олімпійських змаганнях з тріатлону.

Алістер Браунлі подолав заплив на 1,5 кілометра, велогонку на 40 км і забіг на 10 км за 1 годину 46 хвилин 25 секунд. Срібло дісталося іспанцю Хав'єру Гомесу (1:46.36), третім фінішував Джонатан Браунлі (1:46.56).

Український тріалоніст Данило Сапунов закінчив гонку на 42-й позиції із загальним часом 1:51.32.

Відзначимо, що нагорода Алістера Браунлі стала вже 19-ю золотою для Великобританії на домашній Олімпіаді.

Нагадаємо, у вівторок, 7 серпня, на Олімпіаді в Лондоні спортсмени з різних куточків планети розіграють  21 комплект медалей.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні