10 серпня 2012, 15:30
0
8
Новозеландський екіпаж: Джо Алей та Олівія Паурі

Новозеландський екіпаж у складі Джо Алей та Олівії Паурі завоював золоті медалі Олімпіади-2012 у Лондоні у змаганнях з вітрильного спорту у класі 470.

Алей і Паурі, які ділили перше місце із британками Ханною Міллс та Саск’єю Кларк у загальному заліку після 10 гонок, виграли головний старт, випередивши найближчих переслідувачок - італійок Джулію Конті та Джованну Міколь - на 41 секунду. Третє місце у медальній гонці посіла команда Німеччини у складі Катрін Кадельбах та Фрідеріке Белчер +51 секунда.

Британки у вирішальній гонці у п'ятницю фінішували лише дев'ятими (2 хвилини 29 секунд відставання), проте завдяки успішному виступу у відбірних гонках взяли срібло (51 - сума місць). Сума місць новозеландок - 35, а голландський екіпаж Ліза Вестерхоф/Лобке Беркхоут, який у п'ятницю показав шостий час (+1.49) повезе з Лондона бронзові медалі (64).

Для збірної Нової Зеландії нагорода Алей і Паурі стала четвертим золотом Лондона-2012.

За матеріалами: Р-Спорт

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні