Українці не дуже вдало стартували на змаганнях з сучасного п'ятиборства на Олімпіаді-2012

11 серпня 2012, 13:15
0
12
Українці не дуже вдало стартували на змаганнях з сучасного п ятиборства на Олімпіаді-2012
Кирпулянський поки йде тринадцятим

У суботу, 11 серпня, на Олімпіаді в Лондоні боротьбу за медалі почали представники сучасного п'ятиборства.

Україну в цьому виді змагань представляють два спортсмени - Дмитро Кирпулянський та Павло Тимошенко.

У першому виді змагальної програми, фехтуванні, українці виступили не дуже впевнено. Кирпулянський, вигравши 17 боїв і програвши 18, зайняв тринадцяту спільну позицію з 808 очками в своєму активі. Таку ж суму балів набрали ще 6 спортсменів.

Павло Тимошенко виступив у фехтуванні вкрай не вдало, програв 22 поєдинки й виграв лише 13, і тепер займає 33-е місце серед 36 спортсменів.

Виграв же перший вид програми чеський спортсмен Давид Свобода, повторивши олімпійський рекорд, набравши в фехтуванні 1024 очка (26 перемог / 9 поразок).

Наступним видом для п'ятиборців стане плавання. Спортсмени спробують свої сили на дистанції 200 м вільним стилем. Початок змагань у суботу, 11 серпня, о 15.20 по Києву.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні