Вища справедливість. Олександр Усик - Олімпійський чемпіон

11 серпня 2012, 23:45
0
53
Перемога

Чемпіон світу українець Олександр Усик додав до своїх нагород головну - золото Олімпіади.

Однак та Олімпіада для 21-річного Усика була пробою сил, тепер же українець вважався явним фаворитом.

Без проблем пройшовши турнірною дистанцією, Олександр Усик показав чудовий бокс, діставшись до вирішального поєдинку на піку форми.

Усик заволодів ініціативою, працюючи першим номером в ринзі. Руссо часом дуже непогано контратакував наскоками з правої, однак Усик всі ці випади читав і діяв дуже грамотно.

Працюючи на далекій дистанції, українець добре використовував різницю в габаритах і довжині рук. Тим не менш, незважаючи на перевагу українця, судді у першому раунді віддали перевагу Руссо - 3:1.

Відчуваючи несправедливість, вже в дебюті другого раунду Усик просто почав бити суперника. Вже на перших секундах італієць був відправлений на настил рингу, але суддя не став чомусь відраховувати нокдаун, хоча було видно, що українець влучив.

Усик продовжив роздавати удари Руссо, а той почав в'язати українського боксера. Але ініціатива впевнено була в українця - він контролював перебіг бою і взяв раунд, незважаючи на те, що напропускав у кінців. Судді дали 7:5 і 8:8 за підсумками шести хвилин бою.

У вирішальному раунді Руссо спойлерив, а Усик працював першим номером першу хвилину. Далі Руссо додав, але й Усик відповідав гарно. Вирішальні секунди минули в запеклій січі -обидва боксери намагалися схилити шальки терезів на свою користь. Після гонгу знесилені боксери обнялися і стали чекати на оголошення результатів.

Все зваживши, судді після довгої паузи віддали перемогу й Олімпійське золото Усику, який, не стримуючи емоцій, станцював для себе і всіх уболівальників Олімпійський гопак.

Олімпіада-2012. Бокс. Вагова категорія до 91кг

Олександр Усик (Україна) - Клементе Руссо (Італія) - 14:11 (1:3, 7:5, 6:3)

Раніше український боксер Денис Беринчик програв Олімпійський фінал у вазі до 64 кг кубинцеві, отримавши срібну медаль.

Нагадаємо, що сьогодні, в передостанній день Олімпіади-2012, скарбничка збірної України поповнилася трьома нагородами - золото у веслуванні на каное на дистанції 200 м виграв Юрій Чебан, Інна Осипенко-Радомська на аналогічній дистанція виграла срібло на своїй синьо-жовтій байдарці, а метальник списів Олександр П'ятниця виграв срібло, поступившись першим місцем лише на 7 см.

В неділю ще один український боксер виступить в Олімпійському фіналі - у вазі до 60 кг боротиметься Василь Ломаченко.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні
ТЕГИ: боксОлимпиада-2012Василий ЛомаченкоАлександр УсикДенис Беринчик