Олімпійський бокс: казах, який зі скандалом переміг українця Гвоздика, у фіналі програв

12 серпня 2012, 17:39
0
21
Кривдник Гвоздика у фіналі поступився

Російський боксер Єгор Мехонцев став чемпіоном Олімпійських ігор в Лондоні. У фіналі змагань (до 81 кг) в неділю він був сильнішим за представника Казахстану Адільбека Ніязимбетова, який раніше зі скандалом переміг українця Олександра Гвоздика.

Мехонцев з перших секунд бою активно діяв першим номером, а казах в основному, й часом небезуспішно, контратакував. Судді за підсумками першого раунду віддали мінімальну перевагу Ніязимбетову (4:3), а в другій половині наступного росіянин провів кілька хороших атак, що дозволили йому виграти період і зрівняти рахунок (8:8).

У заключному відрізку бою Мехонцев продовжував атакувати суперника частіше й точніше. На останній хвилині зустрічі бій прийняв відкритий характер, в якому більше досяг успіху росіянин, що й принесло йому перемогу за додатковими показниками при підсумковому рахунку 15:15.

Бронзові нагороди в цій ваговій категорії завоювали бразилець Ямагучі Фалькао Флорентіно й українець Олександр Гвоздик. Останнього зі скандалом якраз  і переміг Адільбек Ніязимбетов. Українська сторона подала протест, але він не був задоволений.

За матеріалами: Р-Спорт

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні