Цвіт нації. Всі Олімпійські медалісти України

12 серпня 2012, 21:45
0
59

У неділю, 12 серпня, підійшли до кінця ХХХ літні Олімпійські ігри в Лондоні. Україна здобула на них 20 медалей. СПОРТ bigmir) net нагадує імена всіх українських спортсменів, які повернутися з Лондона з нагородами.

Нагадаємо, Україна в Лондоні завоювала 20 медалей, що дозволило їй зайняти 14-те місце. В активі українських спортсменів 6 золотих, 5 срібних і 9 бронзових нагород.

ЗОЛОТО

Українка Яна Шемякіна у змаганнях Олімпіади з фехтування на шпазі принесла країні перше золото Ігор.

ВІДЕО: Золотий укол. Яна Шемякіна видобуває золото Олімпіади-2012

П'ятий день Олімпіади в Лондоні приніс Україні другу золоту медаль. Жіноча четвірка в академічному веслуванні у складі Катерини Тарасенко, Наталії Довгодько, Анастасії Коженкової та Яни Дементьєвої стала найкращою, впевнено вигравши свій заїзд.

Третє золото Україні приніс важкоатлет (вага до 105 кг) Олексій Торохтій, який в ефектній боротьбі був сильнішим за суперників.

Четверте золото в скарбничку збірної приніс каноїст Юрій Чебан, який був швидшим за всіх на дистанції 200 метрів.

П'ята медаль вищої проби на рахунку боксера Олександра Усика.

ВІДЕО:Олімпійський гопак. Усик і Ко танцюють у Лондоні

А шосту, останню приніс його партнер по команді Василь Ломаченко.

СРІБЛО

Інна Осипенко-Радомська принесла перше срібло Україні на Олімпіаді в Лондоні. Швидшою за неї у веслуванні на байдарках у жінок на дистанції 500 м була лише угорка Данута Козак.

Інна Осипенко-Радомська здобула і друге срібло для України - вже в дистанції на 200 метрів.

У передостанній день Олімпіади - 11 серпня - український метальник списів Олександр П'ятниця підніс сюрприз, взявши срібло.

Срібло Україні здобули боксер Денис Беринчик, а також борець Валерій Андрейцев.

БРОНЗА

Першу бронзу на Іграх в Лондоні, яка до того ж стала дебютною нагородою Олімпіади для України, здобула Олена Костевич у змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів.

Вона ж пізніше завоювала ще одну бронзу вже на дистанції 25 метрів.

Другу таку медаль Україні принесла важкоатлетка Юлія Калина, яка виступає у ваговій категорії до 58 кг.

ВІДЕО: Як кувалася бронза. Калина завойовує для України другу медаль

Четверту бронзу Україна принесла шаблістка Ольга Харлан.

Ще одну медаль у потрійному стрибку виграла Ольга Саладуха.