31 серпня 2012, 23:09
0
25
Наталя Прологаєва виграла вже два золота за два дні

Другий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей всіх видів проби й одне велике розчарування.

За підсумками другого дня змагань Україна відзначилася завоюванням 4 золотих, 3 срібних і 1 бронзової медалі. Всього ж на рахунку нашої збірної 6 золотих, 5 срібних і 5 бронзових.

ЗОЛОТО

У чоловічому дзюдо Україна сьогодні завоювала відразу дві медалі найвищої проби. Дмитро Соловей у категорії до 73 кг. впевнено впорався з узбеком Шаріфом Халіловим. А в категорії до 81 кг Олександр Косінов з труднощами, але переборов аргентинця Хосе Ефрона.

Ударно провели два останні запливу наші спортсмени. Так, на дистанції 200 метрів комплексом свою другу золоту медаль на цій Паралімпіаді завоювала Наталія Прологаєва. У фінальному запливі вона була першою зі світовим рекордом.

А на дистанції 50 метрів вільним стилем золоту медаль завоював українець Ескандер Мустафаєв.

СРІБЛО

Марія Помазан сьогодні стала переможницею Паралімпійських ігор в Лондоні в змаганнях з метання диска. Українці на повному стадіоні вручили медаль найвищої проби і спортсмени розійшлись. Але через деякий час організатори змагань перерахували результати і поміняли місця в першій десятці. У підсумку Марія отримала срібло.

У стрибках у довжину Інна Стрижак показала другий результат і отримала срібло.

Український плавець Євген Богодайко і у другий день Паралімпіади зумів виграти срібну медаль. На цей раз він прийшов другим на дистанції 50 метрів батерфляєм.

БРОНЗА

128-сантиметрова Лідія Соловйова у важкій атлетиці змогла підняти вагу 100 кг і по праву завоювала третє місце в загальному заліку.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні
ТЕГИ: плаваниелегкая атлетикадзюдотяжелая атлетикалондон 2012Паралимпиада 2012