2 вересня 2012, 00:13
0
9
Юрій Царюк став одним з дев'яти українських чемпіонів

Третій день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей всіх видів проби.

За підсумками третього дня змагань Україна відзначилася завоюванням 3 золотих, 1 срібної та 2 бронзових медалей. Усього ж на рахунку нашої збірної 9 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей.

ЗОЛОТО

Перше золото дня завоював стрілець Василь Ковальчук у вправі R5 (стрільба з пневматичної гвинтівки в позиції лежачи з дистанції), перестрілявши на 40 пострілів француза Рафаеля Вольтца і британця Джеймса Бевіса.

Легкоатлет Юрій Царюк виграв забіг на 100 метрів з регіональним рекордом. У фінальному забігу він показав результат 12.62 секунди і випередив південноафриканця Тебохо Мокгалагаді і китайця Хінхана Фу.

Ще один українець відзначився золотою медаллю в плаванні. Андрій Калина у запливі на 100 метрів брасом очікувано показав найкращий результат і став паралімпійським чемпіоном.

СРІБЛО

У жіночому плаванні срібну медаль на дистанції 100 метрів брасом виборола українка Оксана Хрульова. У фінальному запливі вона лише кілька секунд поступилася паралімпійської чемпіонці Джесіці Лонг.

БРОНЗА

Легкоатлетка Інна Стрижак другий день поспіль виграє медаль. На цей раз вона стала третьою в бігу на 100 метрів.

У чоловічому плаванні на дистанції 50 метрів вільним стилем Олексій Федина здобув бронзову медаль. У фінальному запливі він прийшов третім. Переможцем став південноафриканець Чарльз Боувер.

СПЕЦТЕМА: Олімпіада в Лондоні