Три золота та вісім медалей. Всі українські герої шостого дня Паралімпіади

4 вересня 2012, 23:40
0
24
Наталя Прологаєва святкує третє золото

Шостий день Паралімпіади подарував нашим спортсменам безліч медалей всіх видів проби.

За підсумками шостого дня змагань Україна відзначилася завоюванням 3 золотих, 3 срібних і 2 бронзових медалей. Всього ж на рахунку нашої збірної 18 золотих, 15 срібних і 17 бронзових медалей.

ЗОЛОТО

Українець Руслан Катишев завоював золоту медаль серед чоловіків у стрибках у довжину. Зазначимо, що Руслан золотим стрибком встановив свій персональний рекорд - 6,46 метра. Найближчі конкуренти стрибнули на 10 см гірше.

Ще дві медалі принесли нашій збірній плавці.
Наталя Прологаєва стала тричі Паралімпійською чемпіонкою Лондона. На дистанції 100 метрів брасом вона виграла зі світовим рекордом, випередивши найближчу суперницю практично на 2 секунди.

Максим Веракса завоював свою другу золоту медаль за два дні. На дистанції 100 метрів вільним стилем він побив паралімпійський рекорд і впевнено зайняв перше місце.

СРІБЛО

У жіночому забігу на 400 метрів українка Оксана Ботурчук виграла свою другу медаль на цій Паралімпіаді.
У фінальному забігу вона показала другий результат і завоювала срібло.

Водночас український плавець Данило Чуфаров, двічі медаліст минулого Паралімпіади в Пекіні, на дистанції 400 метрів вільним стилем поступився лише Білорусі Ігор Бокі, який до того ж побив світовий рекорд.

Ще один наш спортсмен, чемпіон світу з фехтування серед паралімпійців Антон Дацько у фінальній сутичці поступився китайцеві Даоліангу Ху і виграв срібло.

БРОНЗА

Легкоатлет Роман Павлик показав третій результат в забігу на 400 метрів. Першим з світовим рекордом фінішував росіянин Євген Швецов.

Українська плавчиня Ані Палян на дистанції 50 метрів вільним стилем фінішувала з рекордом Європи, який приніс їй бронзову медаль.