Сьогодні збірна України завоювала п'ять медалей Паралімпіади

Сьогодні збірна України завоювала п ять медалей Паралімпіади
Чемпіон Паралімпіади - Максим Веракса

Українські паралімпійці завоювали сьогодні п'ять нагород, з яких одна золота, одна срібна і три бронзові.

Таким чином у активі збірної України вже 28 нагород Паралімпіади-2008.

Золоту нагороду на дистанції 200 м комплексним плаванням виграв Максим Веракса.

Це вже друга золота медаль українця на цій Паралімпіаді. Він установив новий світовий рекорд - 2:12:71. Третє місце і бронзову медаль на цій дистанції виграв ще один українець Сергій Кліппер - 2:14:05.

Срібну медаль у плаванні на дистанції 100 м вільним стилем виграв Олексій Федіна – 54:11, а Данило Чуфаров із результатом 54,26 став третім.

Бронзу також виграв легкоатлет Андрій Онуфрієнко. У фінальному забігу на дистанції 400 м. він показав час – 52:45.

Раніше повідомлялося, що збірна України завоювала 23 медалі Паралімпіади.