Паралімпіада: Україна піднялася на 4 місце у загальному заліку

12 вересня 2008, 17:42
0
13

На Паралімпіаді у Пекіні збірна України поповнила скарбницю нашої країни черговими медалями.

Український плавець Олексій Федіна виграв золоту нагороду на дистанції 200 м комплексом, встановивши новий світовий рекорд - 2:13.84. Третій результат і бронзова медаль у ще одного представника України - Дмитра Алексєєва - 2:17.13.

Чергові медалі на цих Іграх завоювали Максим Веракса і Сергій Кліпперт. У плаванні на дистанції 100 метрів вільним стилем українці зайняли перші два місця. Для Максима це вже третя золота медаль у Пекіні. У Сергія це вже четверта нагорода. Раніше він отримав три бронзи.

Переможницею легкоатлетичного забігу на дистанції 200 метрів стала українська спортсменка Інна Дяченко, яка завоювала свою чергову золоту нагороду. 23-річна спортсменка з результатом 27.81 встановила новий світовий рекорд. Це вже друга золота медаль для Інни Дяченко на Паралімпіаді в Пекіні. Раніше вона виграла стометрівку з результатом 13.43, встановивши при цьому новий світовий рекорд.

Світлана Горбенко стала бронзовою призеркою Паралімпіади-2008 у змаганнях зі стрибків у довжину. Вона показала результат 5.62 м.

У змаганнях з бігу на 100 метрів срібло виграла Вікторія Кравченко, а  бронзову нагороду на цій же дистанції -  Нікіта Сенік.

В активі збірної України вже 42 медалі Паралімпіади-2008, з яких 15 золотих, 10 срібних і 17 бронзових. Команда піднялася на 4-е загальнокомандне місце в неофіційному медальному заліку.

Раніше повідомлялося, що Україна завоювала 33 медалі Паралімпіади.