Паралімпіада-2008: Українська збірна з футболу обіграла Росію у фіналі

16 вересня 2008, 14:24
0
16
Україна - чемпіон Паралімпіади-2008 з футболу

Паралімпійськая збірна України з футболу виграла золоті медалі в Пекіні, перемігши у фінальному матчі команду Росії з рахунком 2:1.

Дублем у складі нашої команди відрізнився Володимир Антонюк.

На шляху до фіналу наша команда обіграла своїх суперників із загальним рахунком 25:1. У першому матчі була здолана Великобританія з рахунком 8:1, потім Ірландія - 7:0, в 1/4 українці впоралися з Іраном - 4:0, а у півфіналі не залишили шансів Бразилії - 6:0.

Також українська легкоатлетка Оксана Ботурчук виграла срібну медаль Паралімпіади-2008 у бігу на дистанції 200 м (Т12). Її результат – 25,03, і вона всього на 0,19 секунди відстала від переможниці.

Василь Ліщинський виграв бронзову нагороду у змаганнях зі штовхання ядра (F11/12) з результатом 13,59 м.

Таким чином, в активі збірної України вже 72 медалі Паралімпійських ігор.

Наша команда займає 4-е загальнокомандне місце в неофіційному медальному заліку.