Головна
 

Маямі (ATP): розклад і результати матчів

iSport.ua, 23 березня 2017, 08:07
0
51
Маямі (ATP): розклад і результати матчів
Фото: Getty Images
Маямі (ATP): результати та розклад матчів

Представляємо вашій увазі розклад і результати матчів Miami Open.

Miami Open - професійний тенісний турнір, що проводиться на хардових кортах місцевого Tennis Center at Crandon Park. Змагання належать до серії ATP 1000 Masters з призовим фондом сім мільйонів доларів.

Турнірна сітка розрахована на 96 учасників, а переможцем минулого року є Новак Джокович.

Україну на даному турнірі представить Олександр Долгополов. Сергій Стаховський не зумів пройти кваліфікацію.

Представляємо вашій увазі розклад і результати матчів:

Перше коло

22.03 (17:00) Мартін Кліжан - Бенуа Пер 6: 7 (4), 3: 6
22.03 (17:00) Майкл Ммо - Ніколя Маю 3: 6, 2: 6
22.03 (17:00) Йосіхіто Нісіока - Джордан Томпсон 1: 6, 6: 4, 6: 3
22.03 (17:00) Жеремі Шарді - Факундо Баньїс 6: 2, 6: 2
22.03 (18:30) Фабіо Фоньїні - Раян Харрісон 6: 4, 7: 5
22.03 (18:30) Ернесто Ескобедо - Деніел Еванс 7: 5, 0: 6, 6: 3
22.03 (18:30) Дональд Янг - Дастін Браун 6: 3, 1: 6, 6: 2
22.03 (20:00) Альяж Бедене - Ян-Леннард Штруфф 5: 7, 0: 4 - відмова Бедене
22.03 (20:00) Іржі Весели - Томмі Хаас 6: 7 (5), 6: 3, 7: 5
22.03 (20:00) Крістіан Харрісон - Дуді Села 1: 6, 1: 6
22.03 (20:30) Хуан Монако - Федеріко Дельбоніс 5: 7, 6: 7 (4)
22.03 (20:30) Кевін Андерсон - Душан Лайович 6: 2, 7: 5
22.03 (21:30) Віктор Троїцькі - Тіаго Монтейро 5: 7, 6: 3, 6: 1
22.03 (22:00) Джаред Дональдсон - Кайл Едмунд 2: 6, 7: 6 (4), 6: 2
22.03 (23:30) Гвідо Пелья - Тім Смичек 3: 6, 6: 4, 7: 6 (3)
23.03 (1:30) Адам Павлашек - Тейлор Фріц 2: 6, 3: 6
23:03 (17:00) Ніколоз Басилашвілі - Томмі Робредо
23.03 (17:00) Адріан Маннаріно - Баньямін Беккер
23.03 (17:00) Каспер Рууд - Яньсюнь Лу
23.03 (18:30) Раду Албот - Андреас Сеппі
23.03 (18:30) Марсель Гранольєрс - Борна Чорич
23.03 (18:30) Дамір Джумхур - Хен Чон
23.03 (18:30) Карен Хачанов - Дієго Шварцман
23.03 (20:00) Деріан Кінг - Лукаш Лацко
23.03 (20:00) Андрій Рубльов - Флоріан Майєр
23.03 (20:00) Френсіс Тіафо - Костянтин Кравчук
23.03 (20:00) Гастао Еліаш - Орасіо Себальос
23.03 (21:30) Денис Істомін - Андрій Кузнєцов
23.03 (21:30) Бернард Томич - Михайло Кукушкін
23:03 (21:30) Робін Хасе - Мікаель Імер
23.03 (23:00) Олександр Долгополов - Малек Жазірі
24.03 (03.00) Томас Беллуччі - Стефан Робер

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Корреспондент.net в соцмережах