Головна
 

Майамі (ATP): розклад і результати матчів

iSport.ua, 22 березня 2017, 23:41
0
64
Майамі (ATP): розклад і результати матчів
Miami Open (WTA): розклад і результати матчів

Пропонуємо вашій увазі розклад і результати матчів Miami Open.

Miami Open - професійний тенісний турнір, що проводиться на хардових кортах місцевого Tennis Center at Crandon Park. Змагання належить до серії ATP 1000 Masters з призовим фондом сім мільйонів доларів.

Турнірна сітка розрахована на 96 учасників, а переможцем минулого року є Новак Джокович.

Україну на цьому турнірі представить Олександр Долгополов. Сергій Стаховський не зумів пройти кваліфікацію.

Представляємо вашій увазі розклад і результати матчів:

Перше коло

22.03 (17:00) Мартін Кліжан - Бенуа Пер 6: 7 (4), 3: 6

22.03 (17:00) Майкл ММО - Ніколя Маю 3: 6, 2: 6

22.03 (17:00) Йосіхіто Нісіока - Джордан Томпсон 1: 6, 6: 4, 6: 3

22.03 (17:00) Жеремі Шарді - Факундо Баньіс 6: 2, 6: 2

22.03 (18:30) Фабіо Фоньїні - Райан Харрісон 6: 4, 7: 5

22.03 (18:30) Ернесто Ескобедо - Деніел Еванс 7: 5, 0: 6, 6: 3

22.03 (18:30) Дональд Янг - Дастін Браун 6: 3, 1: 6, 6: 2

22.03 (20:00) Альяж Бедене - Ян-Леннард Штруфф 5: 7, 0: 4 - відмова Бедене

22.03 (20:00) Іржі Вєсєли - Томмі Хаас

22.03 (20:00) Крістіан Харрісон - Дуді Села

22.03 (20:30) Хуан Монако - Федеріко Дельбоніс

22.03 (20:30) Кевін Андерсон - Душан Лайовіч

22.03 (21:30) Віктор Троїцькі - Тіаго Монтейро

22.03 (22:00) Джаред Дональдсон - Кайл Едмунд

22.03 (23:30) Гвідо Пелья - Тім Смичек

23.03 (1:30) Адам Павлашек - Тейлор Фріц

23.03 (17:00) Гастао Еліаш - Орасіо Себальос

23.03 (17:00) Олександр Долгополов - Малек Жазірі

23.03 (17:00) Томас Беллуччі - Стефан Робер

23.03 (17:00) Каспер Рууд - Яньсюнь Лу

23.03 (17:00) Дамір Джумхур - Хен Чон

23.03 (17:00) Денис Істомін - Андрій Кузнєцов

23.03 (17:00) Карен Хачанов - Дієго Шварцман

23.03 (17:00) Деріан Кінг - Лукаш Лацко

23.03 (17:00) Френсіс Тіафо - Константік Кравчук

23:03 (17:00) Робін Хасе - Мікаель Імер

23:03 (17:00) Ніколоз Басилашвілі - Томмі Робредо

23.03 (17:00) Бернард Томич - Михайло Кукушкін

23.03 (17:00) Андрій Рубльов - Флоріан Майєр

23.03 (17:00) Раду Албота - Андреас Сеппі

23.03 (17:00) Адріан Маннаріно - Баньямін Беккер

23.03 (17:00) Марсель Гранольєрс - Борна Чорич

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Корреспондент.net в соцмережах