Українські борці вперше в історії залишилися без медалей ЧЄ

0
218
Українські борці залишилися без медалей ЧЄ

Найближче до нагород в Сербії дісталися Юрій Шкрюба, Димитрій Тимченко, Петро Білейчук і Гор Оганесян.

Зміна поколінь у збірній України не пройшла безболісно - національна команда, в якій було більше половини дебютантів подібних змагань, на чемпіонаті Європи в Сербії залишилася без нагород.

У вільній боротьбі це взагалі вперше після здобуття незалежності українські борці не виграли медалей, в греко-римській таке було один раз - в далекому 1999 році.

Найближче до медалей були в греко-римській боротьбі Юрій Шкрюба в категорії до 85 кг (призер Олімпійських ігор в цій категорії Жан Беленюк пропускав чемпіонат Європи) і Димитрій Тимченко в категорії до 98 кг, а у вільній боротьбі сутичку за бронзу програли Петро Білейчук ( 61 кг) і Гор Оганесян (65 кг).

Петро Білейчук вів за 30 секунд до кінця бронзової сутички з молдаванином Андрієм Перпелітою, але пропустив захоплення ноги і програв. Оганесян без шансів поступився словенцю Давиту Хабату.
Шкрюба бився за бронзу з призером Європейських ігор-2015 німцем турецького походження Рамзіном Аціцзіром. У першому періоді українець отримав бал за пасивність, який в підсумку так і залишився єдиним очком в цій зустрічі на двох борців.

35-річний Тимченко в сутичці за бронзу без шансів програв 25-річному олімпійському чемпіону Ріо і чинному чемпіону світу Артуру Алексаняну з Вірменії.

Був близький до виходу в півфінал Олександр Чернецький, але в 1/4 фіналу за дивного суддівства він поступився в сутичці проти румуна Алекса Чураріу.

У підсумку честь української боротьби підтримали дівчата, які вибороли три медалі чемпіонату Європи.