Українці успішно виступили на Першому Чемпіонаті Азії з Карате Кіокушинкайкан

iSport.ua,  23 травня 2017, 11:20
0
318

Українські спортсмени здобули чотири призових місця на чемпіонаті Азії.

У Джакарті (Індонезія) завершився Перший Чемпіонат Азії з Карате Кіокушинкайкан (IKO Matsushima).

Суперниками українців були найкращі представники Китаю, Ірану, Іраку та інших країн.

Четверо наших спортсменів зійшли на п'єдестал пошани. Фінальний поєдинок у ваговій категорії до 75 кг став нашим: золото у Сергія Дороніна (3 дан), срібло - Денис Максимов (1 дан). У ваговій категорії до 65 кг перемога в Анатолія Томарова (2 дан). У категорії до 85 кг бронзовим призером став Максим Максимов (1 дан).

"Наша команда показала відмінний результат, отримавши величезний досвід. Ми проаналізуємо цей виступ, щоб підготуватися до Чемпіонату Європи з Карате Кіокушинкайкан (IKO Matsushima), який пройде 28-29 жовтня цього року в Барселоні (Іспанія)", - розповів тренер збірної, Президент Української асоціації Карате Кіокушинкайкан Сергій Лук’янчиков.