Українські велосипедисти взяли весь подіум на Race Horizon Park 2017 і VR W

iSport.ua,  28 травня 2017, 20:50
0
339

Останній день ознаменувався повною перемогою українських спортсменів.

У неділю, 28 травня, стартувала чоловіча міжнародна велоденна гонка Horizon Park Classic (категорія 1.2 Міжнародного союзу велосипедистів UCI), яка завершить програму серії міжнародних велогонок Race Horizon Park 2017 українській столиці Києві.

У 2012-му році саме кільце в Солом'янському районі, побудоване навколо проспекту Лобановського і Протасового Яру, повернуло Київ після довгих десятиліть відсутності в міжнародний велосипедний календар. За словами організаторів, саме тому третя гонка в рамках Race Horizon Park і була названа "Класикою", Horizon Park Classic.

"Horizon Park Classic - це саме та гонка, яку ми ніяк не плануємо змінювати в майбутньому. Для цього є відразу три причини.

Головна з них - спортивна. Це дуже динамічне кільце, яке сприяє агресивному веденню гонки, що не раз відзначали судді UCI, які приїжджали до нас. Звичайно, це кільце нам також цікаве і з точки зору маркетингу, що пояснювати не треба. Але є і дружнє ставлення до нас з боку Солом'янського району та його жителів. Вони щороку чекають гонки: комусь у радість подивитися на велосипедистів, а хтось просто щасливий, що щороку ремонтують дороги", - говорить Олександр Башенко, президент Федерації велоспорту України та голова організаційного комітету Race Horizon Park.

Чоловіча одноденна гонка Horizon Park Classic стартувала біля бізнес-центру Horizon Park на вулиці Миколи Грінченка, 4. Гонщикам належало пройти 12 кіл по 8 кілометрів, загальна дистанція склала 96 кілометрів. У гонці брали участь 21 команда: 11 зарубіжних з 9 країн і 9 українських. Серед них незмінні переможці Race Horizon Park, команда Kolss Cycling Team з Києва, які і стали переможцями гонки, а також сильні міжнародні команди Astana - Vino Motors (Казахстан), Minsk Cycling Club (Білорусь), Synergy Baku Cycling Project (Азербайджан) і Wibatech 7r Fuji (Польща). Головним суддею Race Horizon Park 2017 став відомий комісар UCI Якоб Кнудсен (Данія).

Переможці третього дня

Велогонка Horizon Park Race Classic:

Олександр Превар з української команди Kolss Cycling Team - I місце,

Єгор Деменьтєв з української команди ISD-Jorbi Continental Team - II місце

Сергій Лагкуті з української команди Kolss Cycling Team - III місце

У Вишгородському районі Київської області в неділю також пройшла жіноча гонка у програмі VR Women ITT, індивідуальна гонка з роздільним стартом, яка почалася в смт. Сухолуччя. Цей старт, також як і Horizon Park Women Challenge, проходив другий рік поспіль і тим самим став традиційним. Українки виручили наших спортсменів-чоловіків, які в суботу на Хрещатику поступилися подіумом гостям з різних країн.

Жіноча гонка VR Women ITT:

Ганна Соловей, яка виступає за українську команду Lviv Region Team - I місце

Ольга Шекель, з української команди Ukraine National Team - II місце

Валерія Кононенко, українська команда Ukraine National Team - III місце

Українські велосипедистки, так само, як і чоловіки, в цей день зібрали всі призові місця. Таким чином, сьогоднішній день ознаменувався повною перемогою українських спортсменів.