iSport.ua,  31 травня 2017, 13:00
0
158
Катерина Крива

Катерина Крива двічі піднімалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани чемпіонату Європи.

За підсумками спортивного травня Національний олімпійський комітет України визнав дворазову чемпіонку Європи з карате Катерину Криву найкращою спортсменкою місяця. Її особистий наставник Ігор Богдан став найкращим тренером останнього весняного місяця.

Високе визнання НОК 25-річна львів'янка отримала завдяки блискучому виступу на травневому чемпіонаті Європи в турецькому місті Ізміт, який став першим чемпіонатом континенту, що проводився в статусі олімпійського.

У Туреччині Катерина Крива двічі піднімалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Вона стала найсильнішою в змаганнях куміте (вагова категорія до 50 кг), після чого отримала медаль вищої проби в командній першості разом з подругами зі збірної - Анітою Серьогіною, Анжелікою Терлюгою й Анастасією Містковською.

Зазначимо, що Катерина Крива вперше отримала звання найкращої спортсменки місяця в Україні.

Нагадаємо, в 2016 році на 129-й сесії Міжнародного Олімпійського Комітету в бразильському Ріо-де-Жанейро МОК прийняв рішення про включення 5 нових видів спорту в програму Ігор ХХХІ Олімпіади 2020 року в Токіо, одним з яких стало карате.