Головна
 

Беленюк не зміг стати чемпіоном України

iSport.ua, 9 червня 2017, 17:11
0
1069
Беленюк не зміг стати чемпіоном України
Фото: facebook.com/zhanbeleniuk
Жан Беленюк

У Житомирі завершився чемпіонат України зі спортивної боротьби.

 
У Житомирі пройшов чемпіонат України зі спортивної боротьби, який став відбірковим на чемпіонат світу, який влітку відбудеться в Парижі.
 
Жінки, а також представники легкої ваги у вільній і греко-римській боротьбі розіграли медалі в перший день. Але найцікавіше залишилося під кінець чемпіонату.
 
Головною несподіванкою стала поразка у фіналі в категорії до 85 кг в греко-римській боротьбі Жана Беленюка, який поступився Олександру Шишману - рахунок 1:1, але Олександр виграв за останньою активною дією. Варто зазначити, це друга перемога Шишмана над Беленюком у поточному році - вперше Шишман не пустив Беленюка у фінал Київського міжнародного турніру в лютому.
 
У категорії 75 кг, схоже, з'явився новий лідер. Євген Пишков здолав у фіналі, мабуть, головного фаворита в цій категорії на сьогодні - Миколу Дорогана, 5:1 підсумковий рахунок на користь Євгена.
 
Цікаво й те, що в категорії до 71 кг чемпіоном став талановитий Парвіз Насибов, який до цього виступав у категорії до 66 кг і в ній же їздив на чемпіонат Європи.
 
У решті категорій чемпіонами стали ті спортсмени, хто і прогнозувався.
 
Вільна боротьба:
 
61 кг
 
1. Білейчук Іван (Івано-Франківськ)
2. Білейчук Петро (Івано-Франківськ)
3. Фомбея-Санчес Енріке (Харків)
3. Гурський Віталій (Львів)

65 кг

1. Оганнесян Гор (Київ)
2. Джафарян Тітал (Харків)
3. Цибуляк Євген (Київ)
3. Квятковський Андрій (Львів)

70 кг

1. Радулов Семен (Одеса)
2. Борута Олексій (Київська область)
3. Прокопенко Богдан (Полтава)
3. Кусяк Іван (Івано-Франківськ)

74 кг

1. Михайлов Василь (Одеса)
2. Батаєв Адлан (Харків)
3. Хассай Георгій (Київ)
3. Чихладзе Гія (Дніпро)

86 кг

1. Любомир Сагалюк (Івано-Франківськ)
2. Ілля Арчая (Суми)
3. Олег Білоцерковський (Київ)
3. Мраз Джафарян (Харків)

97 кг

1. Павло Олійник (Хмельницький)
2. Муразі Мчедлідзе (Дніпро)
3. Андрій Власов (Київ)
3. Віктор Кікоть (Київ)

125 кг

1. Данило Картавий (Харків)
2. Михайло Доценко (Львів)
3. Довгалюк Роман (Херсон)    
3. Олександр Колдовський (Суми)  

Греко-римська боротьба:

66 кг

1. Демянков Денис (Запоріжжя)    
2. Фуглаєв Віталій (Запоріжжя)  
3. Симоненко Василь (Київська область)
3. Пислар Дмитро (Миколаїв)

71 кг

1. Насибов Парвіз (Запоріжжя)
2. Євтушенко Максим (Донецьк)
3. Політаєв Артур (Київська область)
3. Калиниченко Олексій (Київська область)

75 кг

1. Пишков Євген (Запоріжжя)  
2. Дараган Микола (Запоріжжя)
3. Піньков Дмитро (Донецьк)
3. Молнар Павло (Закарпаття)

80 кг

1. Пишков Дмитро (Полтава)
2. Антонюк Андрій (Тернопіль)
3. Арабаджи Дмитро (Київська область)
3. Фільчаков Ярослав (Харків)

85 кг

1. Олександр Шишман (Донецьк)
2. Жан Беленюк (Київ)
3. Юрій Шкрюба (Закарпаття)
3. Андрій Гладких (Запоріжжя)

98 кг

1. Дмитро Тимченко (Харків)
2. Євген Савета (Полтава)
3. Микола Крисов (Одеса)
3. Зелімхан Дзигасов (Київ)

130 кг

1. Микола Кучмій (Київ)
2. Володимир Тесленко (Одеса)
3. Іван Дубровін (Донецьк)    
3. Ігорь Дідик (Вінниця)

За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Корреспондент.net в соцмережах