Українські атлети виграли два золота на турнірі в Іспанії

iSport.ua,  15 червня 2017, 17:10
0
759

Марія Шаталова показала кращий для себе результат сезону і поїде в Лондон на чемпіонат світу.

У середу, 14 червня, іспанська Уельва приймала міжнародний легкоатлетичний турнір MEETING IBEROAMERICANO DE ATLETISMO. Українці в ньому відсвяткували дві перемоги, завоювали два призових місця і додали до цього норматив для участі в чемпіонаті світу в Лондоні.

Олена Сідурська стала переможницею у бігу на 1500 метрів. Дистанцію вона подолала за 4.13,89 хв.

Ірина Геращенко з результатом 1,90 м, показаним у третій спробі, виграла змагання зі стрибків у висоту.

Марія Шаталова фінішувала другою в бігу на 3000 метрів із перешкодами. З результатом 9.36,56 хв вона поповнила список українських легкоатлетів, які виконали норматив для участі в чемпіонаті світу в Лондоні.

Галина Облещук була третьою в секторі для штовхання ядра. У кращій із спроб, другій, вона відправила ядро ​​на 17,64 м. Перемогла з рекордом турніру шведка Фанні Роос (18,09 м).

Віталій Бутрим фінішував п'ятим у бігу на 400 метрів (46,69 с). Руслана Цихоцька після чотирьох заступів припинила участь у змаганнях із потрійного стрибка.