Всесвітні ігри-2017: Україна завоювала перші медалі в підводному плаванні

0
625
Анастасія Антоняк завоювала другу медаль для України

Перший день Всесвітніх ігор приніс нашій країні дві бронзові медалі.

У польському Вроцлаві стартували Х Всесвітні ігри - найбільші змагання з неолімпійських видів спорту, які проводяться раз на чотири роки. В цьому форумі беруть участь понад 3 500 спортсменів зі 111 країн.

Збірна України представлена ​​80 спортсменами, які претендують на нагороди у 20 видах спорту. У перший день наші спортсмени завоювали дві медалі - бронзові - в підводному плаванні.

Першою володаркою медалі стала Катерина Ділова, яка завоювала бронзу в пірнанні на 50 метрів. 34-річна спортсменка з Харкова подолала цю дистанцію за 16.46 секунд.

Золото з результатом 16.02 завоювала кореянка Джан Є Соль. Срібло у ще однієї представниці Кореї - Кім Гейн, яка показала результат 16.40.

Другу медаль на Всесвітніх іграх для збірної завоювала Анастасія Антоняк, яка стала третьою на змаганнях з підводного спорту в дисципліні 200 метрів у ластах. Наша спортсменка показала час 1 хвилина 28.76 секунд. Кращий результат у двох росіянок - Валерії Барановської і Катерини Михайлюшкіної, яким дісталися відповідно золото і срібло.

Була близькою до медалі чемпіонка Всесвітніх ігор-2013 з боулінгу серед жінок українка Дарина Ковальова, але в бронзовому фіналі вона поступилася колумбійці Кларі Герерро, зайнявши четверте місце.

У художній гімнастиці Вікторія Мазур стала сьомою у фіналі вправ з обручем і шостою у фіналі вправ з м'ячем.