Всесвітні ігри: Україна увійшла в топ-10 медального заліку

0
575

П'ятий день змагань приніс Україні чотири медалі і чотири рекорди.

Збірна України з пауерліфтингу на Х Всесвітніх Іграх у польському Вроцлаві завоювала золото і бронзу зі ще одним світовим рекордом, повідомляє Спорткомітет України.

25 липня продовжили свою боротьбу спортсмени Національної збірної з пауерліфтингу. Чемпіоном у важкій категорії став Сергій Білий! Сума триборства Сергія - 1080 кг, і це новий рекорд світу!

Срібним призером в середній ваговій категорії став Володимир Рисєв. У сумі трьох вправ він підняв 945 кг і встановив перший за сьогодні світовий рекорд від української збірної.

Зовсім трохи не дотягнув до Володимира і отримав бронзу Андрій Наньєв (931 кг загальної ваги), який змагався в тій же дисципліні. Крім бронзової медалі Андрій отримав ще й титул рекордсмена світу в жимі лежачи, подолавши 268,5 кг.

Ще одним медалістом і рекордсменом від України став Дмитро Семененко, який завоював срібло у важкій ваговій категорії. А рекорд встановлений Дмитром в програмі «присідання», при власній вазі 104 кг він виконав вправу зі штангою вагою 432 кг!

На жаль, спортсмени інших видів спорту не зуміли підтримати медальний улов пауерліфтерів. Зокрема, ми очікували медалі від каратистки Катерини Кривої, але вона не дійшла до півфіналу.

За підсумками п'яти днів Всесвітніх ігор Україна має в своєму активі вже 15 медалей - 3 золоті, 4 срібні та 8 бронзових. Загалом в неофіційному медальному заліку наші атлети замикають першу десятку.