Ляхова стала чемпіонкою Універсіади, Хлопцову не вистачило миті

0
183
Ольга Ляхова

Шостий день Всесвітньої Універсіади Україна закінчила з 23 медалями.

Чотири медалі виграли українські студенти шостого дня Всесвітньої Універсіади, яка проходить у Тайпеї.

Раніше писалося, що в денній програмі чемпіонкою стала важкоатлетка Ірина Деха.

Ще одне золото цього дня на рахунку легкоатлетки Ольги Ляхової, яка дистанцію 800 метрів пробігла за 2:03.11 хвилини.

Бронзову медаль у забігу на дистанції 400 м з бар'єрами завоювала українка Олена Колесниченко, яка показала кращий для себе результат сезону: 56.14 сек.

Ще одну медаль цього дня виграв плавець Андрій Хлопцов, який на дистанції 100 метрів батерфляєм всього 0,1 секунду (його час 51,91 сек) програв переможцю Олександру Садовникову з Росії.

Таким чином, після шести днів Універсіади в України 23 медалі (8 золотих, 8 срібних і 7 бронзових) та сьоме командне місце.