Українка Левченко стала другою у фіналі Діамантової ліги

0
224
Юлія Левченко

Юлія Левченко підтвердила статус другої найсильнішої в стрибках у висоту.

Українська легкоатлетка Юлія Левченко посіла друге місце в секторі по стрибках у висоту на Фіналі Діамантової ліги в Брюсселі.

19-річна Левченко з перших спроб взяла три стартові висоти, а висоту 1,91 українка підкорила з другої спроби і це гарантувало їй мінімум срібло, оскільки цю висоту також взяла лише росіянку Марія Ласіцкене.

Наступну висоту 1,94 Левченко знову взяла з другої спроби, тоді як Ласіцкіне її підкорила з першого стрибка. У підсумку все вирішилося на висоті 1,97, яку росіянка взяла з другої спроби, а Левченко після двох невдач перенесла планку на висоту 1,99, але ризик себе не виправдав.

Ласіцкене, яка виграла останні 18 змагань, в результаті виграла, підкоривши висоту 2,02 м.

Зазначимо, що в серпні Левченко завоювала срібло чемпіонату світу в Лондоні, також поступившись лише Ласіцкене, і за підсумками серпня Левченко вперше була визнана найкращою спортсменкою України.

Нагадаємо, що в першому фіналі, який відбувався в Цюріху, українець Богдан Бондаренко став третім у стрибках в висоту.