Беленюк і Тімченко виграли медалі в Казахстані

0
137
Жан Беленюк

Українські борці успішно виступили на Кубку Турліханова.

Українські борці греко-римського стилю Жан Беленюк і Дімітрій Тімченко здобули медалі в Алмати на міжнародному турнірі "Кубок Турлиханова" з греко-римської боротьби.

Представник України у ваговій категорії 85 кг срібний призер Олімпійських ігор у Ріо Жан Беленюк завоював золото, вигравши всі свої п'ять сутичок на турнірі, а в фіналі здолавши Роберта Кобліашвілі з Грузії із рахунком 5:1.

"Турнір став для мене хорошим досвідом. Тиждень тому я переміг на чемпіонаті світу серед військовослужбовців. Зараз у мене такий період, коли я вдосконалюю свою боротьбу, набираю все більше досвіду", - зазначив Беленюк.

Ще одну медаль для України виборов представник категорії до 98 кг Дімітрій Тімченко, який дійшов до фіналу, проте у вирішальній сутичці поступився представнику Росії Микиті Мельникову.

Двоє українців зупинилися за крок від нагород - у двох бронзових фіналах категорії до 75 кг боролися Дмитро Пишков і Микола Дараган, але обидва програли.