Українка Меркушина потрапила в десятку кращих у спринті на Кубку IBU

0
173
Анастасія Меркушина

Анастасія Меркушина показала найкращий результат серед представників України в новому біатлонному сезоні.

У норвезькому Шушене відбулася друга спринтерська гонка першого етапу Кубка IBU. Кращою в українській команді стала Анастасія Меркушина, яка з одним промахом фінішувала десятою. Варто відзначити, що це перше потрапляння українських спортсменів в топ-10 у новому сезоні.

Ольга Абрамова двічі промахнулася в лежанні і стала 21-ю, Марія Панфілова показала чисту стрільбу і 24-й результат у фінішному протоколі. Юлія Журавок (2 промахи), Надія Бєлкіна (2 промахи) і Яна Бондар (3 промахи) зайняли відповідно 30-е, 38-е і 33-є місця.

Перемогу в гонці здобула німкеня Деніз Херрманн, яка на останньому колі відіграла 16 секунд відставання від австрійської біатлоністки Катаріни Іннерхофер, а після накопичила ще 4 секунди запасу. Третє місце зайняла норвежка Текля Брюн-Лі, для якої це вже другий подіум на поточному домашньому етапі Кубка IBU.