Українські борці виграли вісім медалей на ЧЄ до 23 років

iSport.ua,  27 листопада 2017, 07:51
0
81

Особливо в Польщі відзначилися дівчата і чоловіки-вільники.

У польському Бидгощі відбувся чемпіонат світу з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед спортсменів до 23 років, на якому українці завоювали вісім медалей.

У греко-римській боротьбі українці завоювали одну медаль. Представник "синьо-жовтих" Андрій Антонюк посів третє місце у ваговій категорії до 80 кілограм. В "малому фіналі" він переміг турка Бурхана Акбудака.

Зазначимо, що в інших категоріях найкращим серед українців став Руслан Магомедов, який посів 5 місце у вазі до 85 кілограмів.

Набагато успішніше виступили дівчата. Найкращою в команді стала спортсменка з Херсона Ілона Прокопевнюк, яка завоювала срібло.

Українка впевнено дісталася фіналу, перемігши по черзі росіянку Уляну Тукуренову (6-2, VPO1), білоруску Юлію Писаренко (14-8, VFA) і монголку Гантую Енхбат (4-2, VFA). У сутичці за золото Ілона зустрілася з японкою Юї Сакано, однак перемогти не зуміла (3-7, VPO1).

Ще три спортсменки Аліна Акобія, Тетяна Кіт і Анастасія Шустова завоювали бронзові медалі.

У ваговій категорії до 55 кг Аліна Акобія завоювала бронзу, розібравшись в бронзовому фіналі з представницею Туреччини Бедіне Ган.

У категорії до 58 кг Тетяна Кіт також в бронзовому фіналі виграла в Олени Колесник із Азербайджану.

Нарешті, Анастасія Шустова в категорії 75 кг у поєдинку за третє місце перемогла представницю Індії.

Чоловіки-вільники вибороли три бронзові медалі. Данило Картавий виграв бронзову медаль у ваговій категорії до 125 кг, Василь Михайлов - у вазі до 74 кг, а Муразов Мчедлідзе в категорії до 97 кг.