Біатлон: Бе обіграв Фуркада, Підручний дванадцятий

0
158
Бе, Фуркад і Фак - у трійці призерів в Хохфільцені

Чоловічим спринтом у Хохфільцені стартував другий етап Кубка світу з біатлону.

Капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний показав кращий результат в особистих гонках для наших чоловіків на Кубку світу - у спринті в Хохфільцені він став 12-м.

Підручний цілком міг опинитися вище, однак прикра помилка на стрільбі стоячи не дозволила йому фінішувати в першій десятці.

Непоганий спринт провели Володимир Семаков та Руслан Ткаленко, які з відставанням у 2 хвилини 10 секунд фінішували в четвертому десятку і кваліфікувалися в гонку переслідування, а ось Сергій Семенов не може занести гонку собі в актив - три промахи і 53 позиція.

Цікаву гонку подарували лідери світового біатлону. Завдяки сусіднім стартовим номерам після їх приїзду на стрілянину ситуація на вершині змінювалася кожні 30 секунд. У підсумку, виграв спринт норвежець Йоханнес Бе, який показав кращу швидкість на дистанції, а також закрив усі мішені.

Після другої стрільби перевага Бе над Фуркадом досягла 20 секунд і нехай Мартен на останньому колі й відіграв багато, але 12 секунд переваги перед гонкою переслідування у нього залишилося.

Мартен Фуркад також був точний на рубежах, але на перших двох колах він вважав за краще їхати в більш спокійному темпі, ніж Бе. Втім, француз здобув іншу перевагу - у Якова Фака, який фінішував третім, Фуркад виграв 23 секунди. Так що в пас'юті у Йоханнеса і Мартена буде значний гандикап над іншими суперниками.