Біатлон: Бе виграв гонку переслідування, Фуркад ледь не лишив себе медалі

0
157
Фуркад, Бе і Фак на подіумі після гонки переслідування

В австрійському Хохфільцені відбулася гонка переслідування у чоловіків.

Норвезький біатлоніст Йоханнес Бе зробив золотий дубль у Хохфільцені, оформивши перемогу в гонці переслідуванні.

Бе стартував з солідною перевагою над Фуркадом, але на першій стрільбі допустив два промахи, тоді як Фуркад допустив одну помилку. Далі обидва лідери йшли разом, не підпускаючи до себе конкурентів і на останню стрільбу прийшли виграючи у Фака майже хвилину.

Саме на четвертій стрільбі і сталася розв'язка - Йоханнес швидко закрив усі п'ять мішеней, а Мартен зробив три промахи, тим самим ледь не позбавивши себе медалі.

Бе легко фінішував першим, Фак без проблем зберіг друге місце, а ось Фуркаду на останньому колі довелося боротися з Шемппом, Цвєтковим і Тар'єю Бе. За 700 метрів до фінішу Мартен спробував піти в атаку, але німець Шемпп втримався за ним. Переможець цієї дуелі визначився на фінішній прямій, і трохи швидше все ж був Мартен, який виборов третє місце, а Шемпп фінішував четвертим.

Непогану гонку провів Дмитро Підручний, проте допустив по одному промаху на кожному вогневому рубежі і зайняв тільки 18-е місце.

Зумів відіграти дві позиції Руслан Ткаленко, який піднявся з 35-го на 33-е місце.

До останньої стрільби Руслан Ткаленко бився за місце в топ-25, проте два промахи відкинули його в четвертий десяток на 33-е місце. А от у Сергія Семенова гонка вийшла знову не найліпшим чином через стрілянину - він  своє 55-е місце обміняв на 53-є. Володимир Семаков не стартував.