Біатлон: Кузьміна виграла гонку переслідування, українки - в топ-25

0
344
Анастасія Кузьміна

Усі п'ять українок за підсумками гонки в Хохфільцені ввійшли в топ-25.

Словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна стала переможницею гонки переслідування в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону.

Кузьміна стартувала другою, але до другої стрільби майже наздогнала Домрачеву, а після третьої стрільби вийшла в лідери і вже не віддала першу позицію.

На вирішальне коло Анастасія вийшла з 10-секундною перевагою над Дарією, і спокійно довела справу до перемоги.

На останній рубіж Домрачева прийшла одночасно з Кайсою Макаряйнен. Фінка промахнулася раз, але Домрачева довго прицілювалася і в підсумку Кайса вийшла зі штрафного кола через 12 секунд після білоруски, які на останньому колі відіграла і вирвала друге місце на фінішній прямій.

Чудову гонку провела Юлія Джима, яка піднялася з 20-го на 6-е місце. Джима допустила один промах за всю гонку на останній стрільбі і якби не він, то могла поборотися за четверте місце. Але і шосте місце вкотре в сезоні дозволило їй взяти участь у квітковій церемонії.

Хороший старт видала Ірина Варвинець, вона відіграла 16 місць - з 31-ї позиції на 15-ю. Анастасія Меркушина помилилася двічі і відіграла лише два місця - з 24-го на 22-е.

Регрес від українок показали тільки сестри Семеренко. У Віти чотири промахи і 16-е місце (4-а стартова позиція), а Валя опустилася на одну сходинку - вона фінішувала 18-ю.