Фігурне катання: українці принесли бали Ізраїлю і Німеччини на Олімпіаді

iSport.ua,  9 лютого 2018, 09:20
0
513
Олена Савченко і Бруно Массо

У п'ятницю, 9 лютого, у Пхенчхані стартували командні змагання з фігурного катання. У них беруть участь 10 країн, які мають виставити хоча б одного спортсмена в кожному виді (танці, пари, чоловіче і жіноче катання).

Після коротких програм боротьбу за медалі продовжують 5 найкращих країн.

За перемогу в короткій / довільній програмі країні нараховується 10 балів, за 2-е місце - 9, за 3-е - 8 і так далі.

Першими свою коротку програму показали чоловіки і змагання принесли чимало несподіваних результатів.

Двічі падав канадець Патрік Чан, завалили програму американець Натан Чен і росіянин Максим Коляда, тоді як українець Олексій Биченко, який виступає за Ізраїль, єдиним відкатав чисто програму і став другим, принісши своїй команді 9 очок.

У короткій програмі спортивних пар сенсації не сталося і виграла російська пара Володимира Морозова і Євгенії Тарасової. Українка Олена Савченко, яка виступає з Бруно Массо за Німеччину, стала третьою.

Після першого дня лідерство в командних змаганнях захопила Канада, другими йдуть США, а третє місце ділять Японія і команда спортсменів з Росії.