Біатлон: Пайффер став олімпійським чемпіоном, Фуркад і Бьо - без медалі

iSport.ua,  11 лютого 2018, 14:45
0
756
Арнд Пайффер

Чех Крчмар сенсаційно виграв медаль Олімпійських ігор, а Мартен Фуркад вперше в сезоні не фінішував у трійці.

Спринтерська гонка у чоловіків у Пхьончхані очікувалася, як продовження боротьби двох лідерів сезону - Мартена Фуркада і Йоханнес Бьо, які рідко опускалися нижче трійки в цьому сезоні, переважно, між собою ділячи перемоги.

Але вже перша стрілянина змішала всі карти і подарувала шанс іншим біатлоністам - і Бьо, і Фуркад, лежачи, допустили по три промахи. В результаті, Бьо ще раз промахнувся на стійці і став тільки 31-м, Фуркад же відпрацював другу стрілянину чисто, вийшов 11-м, але на останньому колі зумів відіграти лише три позиції. І це при тому, що Мартен стартував у пізніх номерах, і всі конкуренти на той момент фінішували.

А переможцем гонки виявився німець Арнд Пайффер, який зумів закрити всі мішені, а на останньому колі втримав свою перевагу над усіма суперниками. Пайффер особливо потужно провів друге коло і фініш останнього, створивши необхідний запас.

Срібна нагорода сенсаційно дісталася чеху Міхалу Крчмару, який, як і Пайффер, закрив усі мішені. А в боротьбі за бронзу на останньому колі переміг італієць Домінік Віндиш, який, своєю чергою, за все на 0.7 секунди обійшов австрійця Джуліана Еберхарда.

Одним з тих, хто не допустив у гонці жодного промаху, став Дмитро Підручний, але слабка швидкість на дистанції дозволила йому фінішувати тільки 21-м.

У решти українців ситуація ще гірша - Артем Прима провів потужні два кола, але на останньому провалився і зайняв 40-е місце з двома промахами. Сергій Семенов фінішував 46-м з одним неточним пострілом, а Володимир Семаков помилився тричі і не потрапив у пасьют - 78-е місце.