0
152
Віктор Пасічник

Віктор Пасічник стартував на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані.

Українець Віктор Пасічник посів 30 місце в лижному двоєборстві з стрибками на нормальному трампліні на Олімпіаді-2018.

Після першої частини програми, стрибків із трампліну, Пасічник йшов на 36-му місці, і в другій частині, лижній гонці на 10 км, українець зумів поліпшити свій результат на шість рядків.

У стрибках з нормального трампліна Пасічник полетів на 89,5 метра. У лижній гонці 25-річний спортсмен відстав від переможця на 2 хвилини і 54 секунди.

Додамо, що на Олімпійських іграх у Сочі в 2014 році Пасічник у цьому виді програми посів 42 місце.

Дивіться розклад виступів українців на Олімпіаді в Пхьончхані, а також читайте, в який день Україна має шанси на медаль.

Всього на Олімпіаді 2018 буде розіграно 102 комплекти медалей.