iSport.ua,  20 лютого 2018, 07:37
0
62
Уболівальники Чикаго

Четверо вболівальників скандували "баскетбол" на адресу хокеїста. Один із суддів звернув на це увагу, і уболівальників вигнали з матчу.

Чикаго Блекхоукс заборонив відвідування домашніх матчів чотирьом уболівальникам клубу за расистські висловлювання.

Інцидент стався 18 лютого, коли Чикаго розгромив Вашингтон з рахунком 7:1. В середині третього періоду нападаючий Кепіталз Деванте Сміт-Пеллі був видалений на дві хвилини. Сидячи на лавці штрафників, він вступив в перепалку з уболівальниками, які перебували недалеко від нього.

Як повідомляє Washington Post, четверо вболівальників скандували "баскетбол" на адресу хокеїста. Один із суддів звернув на це увагу, викликав охорону, і уболівальників вигнали з матчу.

"Расистські коментарі та інша неналежна поведінка неприпустимі в Чикаго", - заявив представник команди Адам Роговин.