Паралімпіада-2018: оголошено склад збірної України

iSport.ua,  27 лютого 2018, 12:15
0
164

До складу української збірної увійшли 33 спортсмени. Відібрані з найкращих особи з вадами, але зі здоровим духом прагнення найвищих вершин у спорті, змагатимуться на олімпійському поприщі за медалі гатунку Олімпіади.

До складу збірної України на Паралімпійські ігри в Пхьончхані увійшли 33 спортсмени. Українці змагатимуться в трьох видах спорту: лижних гонках, біатлоні і гірських лижах, повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Десять спортсменів, які увійшли до складу збірної, - це лідери (від англ. - "поводир"), або гайди (від англ. - "скеровувач", "пильновий"), які супроводжують незрячих атлетів і атлетів з вадами зору на лижній трасі під час змагань.

Зимові Паралімпійські ігри в Пхьончхані пройдуть з 9 до 18 березня.

На минулих Паралімпійських іграх Україна здобула 25 медалей (5 золотих, 9 срібних і 11 бронзових) і посіла четверте командне місце.

Нагадаємо, на Олімпійських іграх у Пхьончхані Україна завоювала одну медаль - золото виграв фристайліст Олександр Абраменко.