Уперше в історії легкої атлетики дискваліфіковано всіх учасників забігу

iSport.ua,  2 березня 2018, 20:40
0
978

На зимовому чемпіонаті світу з легкої атлетики в Бірмінгемі трапився курйозний випадок. Як з'ясувалося, мало стартувати і фінішувати.

Усі учасники кваліфікаційного забігу на 400 м на зимовому чемпіонаті світу з легкої атлетики в Бірмінгемі були дискваліфіковані.

Переможцем забігу, який відбувся в п'ятницю, став представник Гренади Брелон Таплин, який показав час 46,37 секунди. Однак, як повідомляє Reuters, судді порахували, що він і ще три спортсмени - ямаєць Стивен Гейл, латвієць Аустрис Карпінськіс і Алонсо Расселл (Багами) - бігли не по своїх доріжках, і анулювали їхні результати.

Раніше за фальстарт червону картку отримав Абдалела Харун з Катару, який також брав участь у цьому забігу.

Зазначимо, що це перший випадок в історії легкої атлетики, коли були дискваліфіковані всі учасники одного забігу.