ЧС з легкої атлетики: Шух стала сьомою, Рижикова встановила рекорд

0
149
Аліна Шух

Олексій Касьянов після першого дня в семиборстві входить в топ-п'ятірку, а Аліна Шух в п'ятиборстві стала сьомою з сумою 4466 очок.

У Бірмінгемі завершився другий день чемпіонату світу з легкої атлетики в приміщенні.

Дебютантка чемпіонатів світу в приміщенні Аліна Шух в п'ятиборстві стала сьомою з сумою 4466 очок. Причому ще перед останнім видом Шух була дев'ятою.

Анна Рижикова впевнено вийшла в півфінал в бігу на 60 метрів з бар'єрами, фінішувавши другою у своєму забігу (8,11 с), що дозволило їй напряму вийти в наступну стадію змагань.

Анна Рижикова ще торік через травму не виступала і спостерігала за всіма змаганнями як глядачка. А вже цієї зими зуміла виконати норматив для участі в чемпіонаті світу в бігу на 400 метрів і в Бірмінгемі відмінно провести обидва забіги, в яких брала участь.

Норматив Рижикова виконала в останній момент, пробігши на змаганнях у Стамбулі з особистого рекорду - 52,97 с. Тоді її тренер Володимир Кравченко сказав, що вона може швидше. Уже в першому колі в Бірмінгемі Анна поборолася до останнього, скинула з турецького результату одну соту секунди і пробилася в півфінал.

У півфіналі Рижикова ще раз підтвердила слова тренера. Її час - 52,74 с. І хоча в першу двійку, яка проходила в фінал, вона і не потрапила, але цей результат і її виступ викликає тільки захоплення. Українка стала четвертою у своєму забігу і восьмою за підсумками півфіналу.

Семиборці пройшли перший день змагань, і українець Олексій Касьянов після нього займає п'яте місце. Перед заключними дисциплінами багатоборства (60 метрів з бар'єрами, стрибки з жердиною і біг на 1000 метрів) Олексій відстає від третього місця на 58 очок.