УХЛ: Кременчук на останніх хвилинах вирвав впевнену перемогу у Вовків

iSport.ua,  3 березня 2018, 21:52
0
72
Кременчук обіграв Вовків

У Кременчуці відбувся перший матч чвертьфінальної серії Української хокейної ліги між ХК "Вовки" та ХК "Кременчук". Інтрига трималася до кінця

Кременчук в домашньому поєдинку впевнено обіграв Вовків.

Матч чвертьфінальної серії складно давався господарям зустрічі. Перший період для них закінчився всуху, але другий вони виграли 2:0.

На початку заключного періоду команда з Броварів скоротила своє відставання, що зробило кінець поєдинку непередбачуваним. Але за 4 хвилини до закінчення зустрічі, скориставшись вилученнями гостей, Кременчук закинув три шайби поспіль і вирвав перемогу.

УХЛ. Плей-офф. Чвертьфінал. Перший матч:

Кременчук - Вовки 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)

Шайби: 1:0 - Бойков (Козачук, Чернишенко) - 23:42, 2:0 - Кривошапкин (Савицький, Горлушко) - 27:49, 2:1 - Мікульчик (Овчинников, Шахов) - 43:42, 3:1 - Бойков (Чернишенко, Толстушко - бол.) - 55:57, 4:1 - Алексанян-Петрович (Шах) - 56:47, 5:1 - Чернишенко (Козачук, Толстушко - бол.) - 57:17.

Кременчук: Власенко (Петленко); Толстушко - Козачук, Наливайко - Роганов, Горлушко - Савицький; Бойков - Карпенко - Чернишенко, Рубан - Шах - Алексанян-Петрович, Поліщук - Гриценко - Кривошапкин, Ефімочкін - Сеник - Шиманський.

Вовки: Гордюшин (Швець); Бугаєв - Лучніков, Забулонов - Пріваліхін, Луценко - Сорока; Мікульчик - Овчинников - Шахов, Мкртчян - Омельченко - Паламаренко, Носко.