ЧС з легкої атлетики: Касьянов знявся, жіноча естафета - у фіналі

iSport.ua,  4 березня 2018, 08:35
0
104
Олексій Касьянов

Третій день чемпіонату світу з легкої атлетики в приміщенні знову не приніс нагород Україні. Семиборець Олексій Касьянов змушений знятися через спазм м'язів задньої поверхні стегна.

Касьянов вийшов на 60 метрів з бар'єрами, посідаючи п'яте місце після чотирьох видів семиборства. Однак збивши перший бар'єр, атлет відчув, що у нього спазмовані м'язи задньої поверхні стегна.

Таким чином, змагання для дворазового срібного призера чемпіонатів світу в приміщенні 2012 і 2016 років, на жаль, закінчилися достроково.

Жіноча естафетна команда 4х400 метрів у складі Тетяни Мельник, Катерини Климюк, Ганни Рижикової й Анастасії Бризгіної з третім результатом вийшла у фінал.

Після перших двох етапів українки трималися третіми - досить близько до команд Ямайки і Польщі. Отримавши паличку від Рижикової, Бризгіна, яка бігла останній етап, відразу посіла друге місце і намагалася випередити суперницю з Ямайки. Але і польки не відставали. Нарешті, на фініші першими все-таки були представниці Ямайки (3.32,01 хв), українки другі (3.32,06 хв). Польки стали третіми в забігу, програвши нашим дівчат одну соту секунди, проте змогли пройти далі по часу. Швидше за всіх дистанцію подолали американки, які виступали в першому забігу, - 3.30,54 хв.

Фінал жіночої естафети 4х400 метрів відбудеться 4 березня в підсумковий день чемпіонату світу.

Ольга Ляхова за підсумками першого етапу в бігу на 800 метрів стала 11-ю з результатом 2.03,81 хв. Боротьбу у фіналі продовжать лише шість спортсменок, до групи яких українка, на жаль, не потрапила.