Україна завоювала перші медалі Паралімпіади-2018

iSport.ua,  10 березня 2018, 07:55
0
688
Українські параліймпійці в перший день здобули 5 медалей

П'ять медалей завоювали українські спортсмени в перший день Паралімпійських ігор, які стартували в південнокорейському Пхьончхані.

Першу нагороду для нашої країни завоювала біатлоністка Людмила Ляшенко. Ляшенко стала бронзовим призером у біатлонній гонці на 6 кілометрів серед спортсменок з ураженням опорно-рухового апарату.

У спринті серед чоловіків з проблемами зору українці завоювали відразу дві нагороди. Перше золото для України виграв вже п'ятиразовий паралімпійський чемпіон Віталій Лук'яненко, а бронзова медаль в цій гонці на рахунку Анатолія Ковалевського.

Також Оксана Шишкова фінішувала другою в спринті серед жінок з проблемами зору, в гонці з біатлону на 7,5 кілометра стоячи Ігор Рептюх прийшов третім.

Таким чином, після першого дня в активі України п'ять медалей - одне золото, одне срібло та три бронзи.

У неофіційному медальній заліку Україна четверта. Лідирує США (3-1-1), далі йдуть Франція (2-1-0) і атлети з Росії (2-1-0).