Л'Абе-Лунд уперше виграв гонку Кубка світу, Фуркад упав і зламав палку

iSport.ua,  15 березня 2018, 18:00
0
227
Л Абе-Лунд уперше виграв гонку Кубка світу, Фуркад упав і зламав палку

Найкращим з українців став Дмитро Підручний. Капітан чоловічої збірної з біатлону в гонці на восьмому етапі Кубка світу прийшов до фінішу 21-м.

Норвежець Хенрик Л'Абе Лунд здобув перемогу в спринті на етапі Кубка світу з біатлону в Гольменколлені.

Норвежець став чемпіоном завдяки чистій стрільбі і відмінному останньому колу, адже після другої стрільби він програвав Йоганнесу Бьо, але в підсумку виграв майже 6 секунд.

Замкнув трійку француз Мартен Фуркад, який на першому колі зламав палку, а на останньому - упав на трасі, але однаково опинився в числі призерів гонки.

Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний, який допустив один промах на стрільбі стоячи і фінішував 21-м. Артем Прима чисто відстрілявся на першому рубежі лежачи, але промахнувся на стрільбі стоячи і прийшов до фінішу 33-м.

1. Хенрік Л'Абе-Лунд (Норвегія) - 26.10,3 (0)
2. Йоганнес Бьо (Норвегія) - +6,1 (1)
3. Мартен Фуркад (Франція) - +6,9 (0)

21. Дмитро Підручний (Україна) - 1.02,3 (1)
33. Артем Прима (Україна) - 1.20,0 (1)
72. Володимир Семаков (Україна) - 2.31,4 (3)
77. Руслан Ткаленко (Україна) - 2.37,9 (2)
95. Артем Тищенко (Україна) - 4.19,7 (2)

Зазначимо, що цей етап Кубка світу з біатлону стане для українців останнім у нинішньому сезоні, оскільки в російську Тюмень наша команда не поїде.