Українські біатлоністи завоювали три медалі на Паралімпіаді

iSport.ua,  16 березня 2018, 09:05
0
201
Оксана Шишкова

Сьомий медальний день приніс українцям золото і два срібла. Таким чином, після чергового змагального дня в активі наших спортсменів 19 нагород.

Після четверга, 15 березня, в чому Україна не була представлена ​в жодному з фіналів, сьомий медальний день на Паралімпійських іграх в Пхьончхані приніс нашій країні три медалі.

Оксана Шишкова завоювала п'яту для себе на цих Іграх медаль, ставши другою в біатлонній гонці на 12,5 км серед спортсменів з порушенням зору.

У чоловіків в гонці на 15 км серед спортсменів з порушенням зору міг бути унікальний результат, коли в одній гонці четверо українців були б з медалями - Віталій Лук'яненко став першим, Олександр Казик другим, а третє місце між собою ділили Анатолій Ковалевський та Юрій Уткін, які показали однаковий час, але в останній момент француз Чалесон (єдиний, хто пройшов усі чотири рубежі без промахів) все ж фінішував третім.

Таким чином, після сьомого змагального дня в активі наших спортсменів 19 нагород: 6 золотих, 6 срібних і 7 бронзових. Україна перебуває на 4 місці медального заліку.