Донбас виграв перший матч фінальної серії УХЛ

iSport.ua,  18 березня 2018, 20:07
0
67
Донбас всуху обіграв Кременчук

Донецький клуб на своєму льоду переграв Кременчук. У кожному із трьох періодів Донбас відправив у ворота суперника по одній шайбі.

Донбас відправив у ворота Кременчука три шайби в першому матчі фінальної серії плей-офф УХЛ.

У кожному із трьох періодів Донбас відправив у ворота суперника по одній шайбі і відсвяткував спокійну перемогу в першому матчі серії до чотирьох перемог. Дубль оформив Андрій Денискін, шатаут на рахунку Богдана Дяченка. Наступний матч суперники зіграють 20 березня, після чого серія переїде до Кременчука.

Донбас - Кременчук - 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Рахунок у серії - 1:0

Шайби: 1:0 Денискін (Ігнатенко), 15:23 2:0 Мазур (Свищев), 36:48, 3:0 Денискін (Захаров, Лялька - більш.), 46:58.

Донбас: Дьяченко (Дуве); Луговий - Кузьмик - Коренчук (А), Матвієнко - Александров; Лялька (А) - Захаров (К) - Денискін, Ігнатенко - Шпак; Савченко - Коваленко - Костиков, Жовнір - Ординський; Свищев - Мазур - Ворона, Григор'єв - Фірсов.

Кременчук: Власенко (Петленко); Бойков (А) - Карпенко (К) - Чернишенко (А), Козачук - Толстушко; Алексанян-Петрович - Кривошапкін - Рубан, Грицких - Костюк; Чорний - Гриценко - Поліщук, Горлушко - Савицький; Єфімочкін - Шиманський - Сеник, Наливайко.