Харлан зупинилася за крок від медалі Кубка світу

0
149
Ольга Харлан (зліва)

Команда шаблісток завершила етап Кубка світу в десятці.

Лідер збірної України з фехтування на шаблі Ольга Харлан зупинилася за крок від медалі на етапі Кубка світу в Афінах.

Українка стартувала під другим номером посіву відразу в 1/32 фіналу, де без проблем розібралася з представницею Казахстану Тамарою Почекутовою (15:7), потім вибила з боротьби кореянку Су Йон Чої (15:12), а в поєдинку за потрапляння в 1/8 турнірної таблиці виявилася сильнішою від господині доріжок Теодори Контури (15:8).

У бою за вихід у півфінал Харлан двома ударами програла румунці Б'янці Паску, завершивши зустріч з рахунком 13:15 і зупинившись на 5-му місці в підсумковому заліку.

У командному турнірі збірна України у складі Ольги Харлан, Юлії Бакастової, Аліни Комащук та Олени Вороніної закінчила виступ на 10-й позиції.

На початку українки не впоралися з китаянками (40:45) і вступили в боротьбу за 9 - 16 місця. У другому поєдинку наші фехтувальниці обіграли канадок (45:41), потім виграли у японок (45:43), а в бою за 9-й рядок програли полькам (34:45).

Раніше повідомлялося, що Харлан випередила Світоліну в премії "Жінка України 2018".