Мартен Фуркад виграв спринт на фінальному етапі Кубка світу з біатлону

0
314
Мартен Фуркад

Разом з перемогою в гонці Фуркад забезпечив собі перемогу в заліку спринтів.

Француз Мартен Фуркад переміг у спринті на фінальному дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить у Тюмені.

Фуркад дистанцію в 10 км пробіг за 25 хвилин 49 секунд, не допустивши промахів на вогневих рубежах. Фуркад ідеально відпрацював на всій дистанції, а також видав відмінно останнє коло - після другої стрільби він вигравав у суперників 14 секунд, а на фініші найближчий переслідувач йому програв 33 секунди.

Другим у спринті став ще один француз Сімон Детьє, а третє місце зайняв швед Фредрік Ліндстрем. Обидва призери пройшли гонку без промахів, і на фініші їх розділило всього 0,3 секунди.

Головний конкурент Фуркада в сезоні норвежець Йоганнес Бьо гонку провів невдало - два промахи на першій стрільбі дозволили йому фінішувати тільки 14-м, що дозволило Мартену Фуркаду виграти Малий кришталевий глобус у спринтерських гонках (Бьо програв всього 2 бали), а в загальному заліку збільшити перевагу до 82 очок.

Нагадаємо, українські біатлоністи участі в етапі Кубка світу в Тюмені не беруть.