Кузьміна: Ще не скоро забуду поразку в загальному заліку

iSport.ua,  26 березня 2018, 15:17
0
143
Анастасія Кузьміна

Біатлоністка Анастасія Кузьміна, яка представляє Словаччину, розповіла про поразку в загальному заліку Кубка світу фінці Кайсе Макаряйнен і оцінила виступ в минулому сезоні.

Словацька біатлоністка зазначила, що поразки також частина спорту.

"У сезоні 2017-2018 у мене вийшло завоювати золото і два срібла Олімпійських ігор, Малий кришталевий глобус за спринти, Малий кришталевий глобус за пасьюти...і друге місце в загальному заліку.

Три очки мені не вистачило для перемоги. Я була так близька до цієї мети і боролася, як могла. Але, як кажуть, виграє сильніший, а переможець тільки один.

Звичайно, я засмучена і, думаю, ще не скоро забуду таку поразку. Ніколи не вважала себе спортсменкою, здатною виступати на високому рівні протягом цілого сезону. І нарешті вірила, що немає нічого неможливого. Прекрасно розумію, що конкуренція сильна, і тому все ж пишаюся своїми успіхами. А поразки... Вони теж невід'ємна частина як спорту, так і життя", - написала Кузьміна на своїй сторінці в Instagram.

Нагадаємо, в мас-старті Кузьміній не вистачило сил на останнє коло. Анастасія фінішувала лише 11-ю. Третьою в загальному заліку стала білоруска Дарина Домрачева.