Харлан виграла другий турнір серії Гран-прі в сезоні

iSport.ua,  1 квітня 2018, 15:10
0
178
Ольга Харлан

Українка розгромила суперницю у фіналі Гран-прі Сеула. Для видатної українки це вже друга перемога поспіль на турнірах такого масштабу.

Українська шаблістка Ольга Харлан стала переможницею другого гран-прі сезону в Сеулі.

Українка стартувала в турі прямого вибування під першим номером посіву і в 1/32 турнірній таблиці здобула перемогу над італійкою Кіарі Мормиль із рахунком 15:12. Далі лідер збірної України розібралася з японкою Рісою Такашімою (15:7), вибила з боротьби росіянку Світлану Кормільцину (15:13) і в 1/4 фіналу виграла у кореянки Су Йон Чои (15:11).

У наступному поєдинку Харлан взяла реванш у румунки Б'янки Песку за поразку на попередньому етапі Кубка світу в Афінах, обігравши суперницю з мінімальною перевагою - 15:14, а у фіналі не залишила шансів другому номеру світового рейтингу Ганні Мартон з Угорщини (15:7).

Відзначимо, що для українки це вже друга перемога поспіль на турнірах такого масштабу. Раніше Ольга виграла титул на Гран-прі Канкуна.

Всього у змагальному календарі три турніри серії Гран-прі, проте останній етап проходить у Москві. Українська шаблістка пропустить його у зв'язку із забороною Міністерства молоді та спорту України на виступ наших спортсменів на території Росії.