Збірна України з хокею відігралася з 0:4, але все ж поступилася Угорщині

iSport.ua,  18 квітня 2018, 21:50
0
336
Україна поступилася Угорщині в серії булітів

Національна збірна України з хокею провела другий спаринг в Угорщині. Другою поспіль поразкою завершується етап підготовки до чемпіонату світу 2018 року.

Збірна України з хокею поступилася в Угорщині в контрольному поєдинку господарям льоду в серії булітів.

З початку поєдинок складався на користь угорців, які забили шайбу в першому періоді, ще дві - у другому, а на старті третього періоду Угорщина довела рахунок до непристойного - 4:0.

Україна почала відіграватися за вісім з половиною хвилин до кінця матчу, потім закинула другу шайбу, а за 14 секунд Україна закинула ще дві шайби, зрівнявши рахунок.

В овертаймі команди не забивали, а більш успішними в серії булітів виявилися угорці: 3:1 - за булітами, і 5:4 - у матчі.

Угорщина - Україна (5:4 - Б) (1:0, 2:0, 1:4, 0:0)

Шайби: 07:13 - Ваш (Галло, Гарі) - 1:0, 02:22 - Галло (Штипшиць, Гарі ) - 2:0, 22:39 - Когер (Ерделі) - 3:0, 46:24 - Бодо (Штипшиць, Сарравер) - 4:0, 51:36 - Захаров (Міхнєв) - 4:1, 57:22 - Буценко - 4: 2, 59:35 - Буценко (Бабинець, Німенко) - 4:3, 59:49 - Лялька (Міхнєв) - 4:4

Серія булітів: Гало, Сарравер, Шофрон - Лялька